a

Par LM GROUP BUVE

Uzņēmums LM Group Buve tika dibināts 2005. gada 10. janvārī un šobrīd jau 15. gadu veic gan lielus gan mazus būvprojektus Rīgā un Rīgas Rajonā. Mēs piedāvājam visus ar remontdarbiem un būvniecību saistītos risinājumus, galvenokārt privātmāju būvniecību. Mūsu profesionālā meistaru komanda parūpēsies, lai dzīvokļa vai privātmājas remonts vai būvniecība neprasītu no Tevis laiku, galvassāpes un liekus līdzekļus.

LM GROUP BUVE logo
Pakalpojumi
Attēls ar ēku un aprēķiniem

Strādājam Rīgā,
15km - 45km ap Rīgu.


Vajadzības gadījumā izbraucam pa visu Latviju

Projekta Gaita

 1. 1

  Būvprojekta Izskatīšana

  Kad esi ar mums sazinājies, izskatām būvprojektu, piedāvajot cenas, kuras ir norādītas mājaslapā (atkarīgs no pakalpojuma). Ja Tevi viss apmierina, izveidojam detalizētu tāmi tieši Tev. Tāme ir ļoti precīza un darba gaitā nemainās.

 2. 2

  Vienošanās par būvizmaksām

  Ja būvizmaksas tiek apstiprinātas un tāme izveidota, izrunājam apmaksas kārtību. Dažādos projektos un dažādās situācijās tā var būt atšķirīga, tāpēc mēs ar Tevi par to vienosimies.

 3. 3

  Būvlaukuma sagatavošana

  Pirms projekta uzsākšanas ir nepieciešami sagatavošanās darbi. Mēs sagādājam būvgružu konteineru, celtnieku vagoniņu un citas sadzīves un būvniecības nepieciešamības.

 4. 4

  Būvniecības proces

  Sākam darbu! Katru nedēļu sūtām bildes no objekta, izrunājam vispārīgas lietas par projekta gaitu un problēmām, ja tādas ir radušās. Īsumā - Tu zināsi, kas notiek un cik tālu ir tavs projekts!

 5. 5

  Objekta sakopšana

  Objekts ir pabeigts, visi būvgruži savākti, objekts sakopts un tīrs. Mēs aizvācam konteineru, vagoniņu un visu pārējo.

Attēls ar ēku un aprēķiniem

Piesaki projektu

Konsultējies jebkurā jautājumā

Sadarbības Partneri

Attēls ar ēku un aprēķiniem
LM GROUP BUVE logo

Visas tiesības aizsargātas | LM GROUP BUVE 2022